#2019-10-28 06:50:26 

Kiepski69

Użytkownik

Cześć. Niedawno zainteresował mnie temat pozycjonowania stron. Dowiedziałem się, że ważne są w tej dziedzinie tzw. słowa kluczowe. Już wiem mniej więcej co to jest, ale nie wiem dlaczego są one róznie wyceniane. Czy ktoś wie, co ma wpływ na wycenę słów kluczowych?
#2019-10-28 09:30:06 

duzyburger

Użytkownik

Ja już pozycjonuję swoją witrynę od dwóch lat, chociaż na początku nie było łatwo się wybić. W moim przypadku trzeba było zastosować popularne słowa kluczowe, czyli takie, na które jest pozycjonowanych wiele innych witryn. A wycena słów www uwzględnia ich popularność w wyszukiwarkach. Poza tym na wycenę słów kluczowych wpływa ich ilość, a także ocena stopnia trudności, wykonana przez specjalistów z branży SEO.
#2019-10-28 09:50:32 

Kiepski69

Użytkownik

Trochę to zagmatwane. W przypadku mojej firmy frazy kluczowe też raczej będą popularne, bo dotyczą produkcji mebli. Czy to znaczy, ze musze liczyc się z wysokimi kosztami pozycjonowania?
#2019-10-28 11:10:26 

duzyburger

Użytkownik

Trudno powiedzieć. To jeszcze zależy, czy chcesz się promować tylko w danym mieście, w regionie czy też na całą Polskę. Róznica w wycenie może też zależeć od tego, czy będziesz promować konkretne meble czy cały zakład.
#2019-10-28 12:07:24 

placzliwa

Użytkownik

Musisz też pamiętać, że pozycjonowanie to coś więcej niż tylko umieszczanie w treści słow kluczowych. To także np. przyspieszenie ładowania się witryny, a także linkowanie czyli tzw. link building. Utworzenie linka informuje wyszukiwarkę, że dana witryna jest warta polecenia, co powoduje poprawę pozycji strony w wyszukiwarce. Zaletą linkowania strony jest też to, że pozytywnie wpływa na wizerunek danej marki.
#2019-10-28 12:41:46 

Kiepski69

Użytkownik

Aha, w takim razie poczytam sobie o link buildingu i innych działania optymalizacyjnych względem danej witryny.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015