#2019-06-06 07:48:29 

BogdanOkulicki

Użytkownik

podoba mi się duży biust… chętnie pogadam z jakąś cytatą babką, macie może namiary na dobrą gorącą linię?? Ma być tanio, ale dobrze… w końcu po to się dzwoni…
#2019-06-06 10:45:02 

se-ma-for

Użytkownik

ja korzystałem z tego katalogu: sextelefon.net, mogę polecić. Znajdziesz tam chętne kobiety z dużymi piersiami… Są też studentki, mamuśki… i wcale nie płaci się dużo za połączenie, a linia jest dostępna przez całą dobę. Zawsze, gdy tego potrzebujesz. Zresztą spróbuj, a zobaczysz.
#2019-06-06 12:40:58 

ladydeath

Użytkownik

też mogę polecić ten seks telefon cycate kobiety trzymają tam wysoki poziom… Takich fantazji erotycznych to ja w życiu nie słyszałem.;) jak masz jakiś fetysz, też się dostosują. I nie będzie wcale dziwnie. Na gorącej linii liczy się tylko satysfakcja klienta, kobiety robią wszystko, by był zadowolony. Dlatego polecam seks telefon cycate czy nie, każda z tamtych kobiet jest dobrze przygotowana do swojej roli. Można się też coś niecoś nauczyć i poznać nowe rzeczy.
#2019-06-06 13:42:13 

BogdanOkulicki

Użytkownik

dzięki za polecenie… widzę, że tam faktycznie jest trochę ciekawych propozycji. No i o to chodzi, klient to pan. Za coś się płaci, hehe.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015