#2017-09-21 05:08:12 

BogdanOkulicki

Użytkownik

Cześć. Wiem, że to nie miejsce na porady związane z wyglądem, ale potrzebuję ich. Chciałbym w końcu znaleźć sobie życiową partnerkę, a zupełnie nie wiem co jest ze mną nie tak. Nawet na siłownię się zapisałem, ale nie mam szczęścia do kobiet, czy pomożecie? Podpowiecie co warto zmienić w swoim wyglądzie, aby móc się komuś podobać?
#2017-09-21 06:41:39 

placzliwa

Użytkownik

Cześć. Moim zdaniem powinieneś wziąć pod uwagę zmianę fryzury, może ubrań. Może to własnie tutaj jest problem. Ja to niedawno poddałam się zabiegowi wybielania zębów i to też jest dobra zmiana. Jeśli cię to interesuje, to fajny gabinet działa na Grunwaldzkiej 74. Dobra opieka, zdecy-dowanie.
#2017-09-21 09:14:11 

berta

Użytkownik

Witaj. ja dokładnie to samo chciałam napisać. Wybielanie zębów laserem może być bardzo klu-czowe, zawsze warto oczarować kobietę pięknym, białym uśmiechem. Ja też wybieliłam, tuż przed ślubem. W tym gabinecie mi wybielali http://www.super-usmiech.pl/. Szukałam długo oferty wybielania zebow w mieście Poznan i tam myślę trafiłam na najlepszych profesjonalistów.
#2017-09-21 09:47:09 

csowiec

Użytkownik

Siemka. Niektórzy by zaimponować dziewczynom się tatuują. Na moje powinieneś trochę kasy zainwestować w siebie. zmień nawyki
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015