#2017-08-02 01:44:16 

Nie-perfekcyjnaPani

Użytkownik

Dzień dobry. Od pewnego czasu interesuję się zdrowym stylem życia, tzn. różnymi formami aktywności fizycznej, zdrowym odżywianiem oraz różnymi sposobami relaksu. Słyszałam, ze bardzo dobrze na ciało i umysł działają masaże. Macie rozeznanie, gdzie warto zapisać się na masaż klasyczny w Krakowie?
#2017-08-02 02:22:11 

placzliwa

Użytkownik

Mnie również interesuje profesjonalny masaż w Krakowie. Też chciałabym najpierw pójść na masaż klasyczny, chociaż słyszałam o róznych oryginalnych rodzajach masazu, jak np. tajski, ajurwedyjski, hawajski czy masaż gorącymi kamieniami.
#2017-08-02 02:52:52 

bogumila

Użytkownik

Na początek rzeczywiście warto umówić się na masaż klasyczny w Krakowie. To najbardziej uniwersalny rodzaj masazu, który charakteryzuje się najmniejszą ilością przeciwwskazań. Opiera się on na wykonywaniu kilku rytmicznie powtarzanych ruchów. Pod linkiem http://www.alanmed.eu/masaz-klasyczny.html znajdziecie wiele przydatnych informacji na temat tego zabiegu.
#2017-08-02 04:50:28 

Nie-perfekcyjnaPani

Użytkownik

Dzięki za odpowiedź. A możesz tak mniej więcej opisać mi przebieg tego masażu? Chciałabym wiedzieć, czego mogę się spodziewać.
#2017-08-02 06:34:34 

bogumila

Użytkownik

Pierwszym ruchem podczas tego masazu jest głaskanie. Następnie masażysta wykonuje rozcieranie masowanej tkanki. Trzeci etap to wyciskanie, które polega na ruchu o stałym natężeniu wzdłuż całego masowanego ciała. Nastepnie wykonywane jest ugniatanie, które stanowi najdłuższą część zabiegu. Ostatnim etapem masażu klasycznego jest wałkowanie, które może przebiegac szybko lub wolno. Oczywiście na zyczenie masowanego można zrezygnować z niektórych technik.
#2017-08-02 09:31:19 

Nie-perfekcyjnaPani

Użytkownik

Hmm… w sumie taki masaż wydaje się dość złożonym zabiegiem. Niektóre z tych technik trochę mnie odstraszają, np. ugniatanie. Czy takie ruchy nie są dla masowanej osoby bolesne?
#2017-08-02 12:21:38 

bogumila

Użytkownik

Na początku może się to wydawać nieco bolesne, ale jest to raczej przyjemny ucisk, który powoduje wydzielanie dużej ilości serotoniny, czyli tzw. hormonu szczęścia. Dzięki temu po zabiegu masowany jest zazwyczaj uśmiechnięty, zadowolony i rozluźniony.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015