#2017-05-23 03:23:46 

DJBolek

Użytkownik

Cześć wszystkim. Planuje zakup liter podświetlanych do mojej cukierni. Zastanawiam się, czy taka inwestycja się opłaca. Czy takie litery są drogie, czy są skuteczną formą reklamy? Czy ktoś z Was posiada takie litery przy swoim lokalu i zechce się podzielić wrażeniami?
#2017-05-23 03:38:45 

mól_książkowy

Użytkownik

Uważam, że każda forma reklamy, zwłaszcza podświetlanej, to dobra inwestycja, która zaprocentuje w niedalekiej przyszłości i odbije się na dobrym prosperowaniu lokalu.
#2017-05-23 04:03:09 

BogdanOkulicki

Użytkownik

Klucz to wybór najlepszej firmy, produkującej na zamówienie litery podświetlane. Wejdź na stronę internetową: ProduktyReklamowe.com.pl. Tam na pewno dogadasz się odnośnie projektu na litery. Cena zależy zapewne od stopnia skomplikowania (czy chcesz jakieś fikuśne czcionki, czy najprostszy tekst) oraz wielkości liter, a także od długości nazwy. Wiadomo, że właściciel sklepu: „Ala” zapłaci za litery mniej, niż właściciel restauracji: „Niebo w gębie”.
#2017-05-23 04:39:01 

bigumila

Użytkownik

Ja także zamawiałam litery podświetlane na stronie powyżej i byłam zadowolona z ceny. Przecież to jednorazowa inwestycja, a takie litery są wytrzymałe i zapewniam, że długo będą trzymać się bez szwanku.
#2017-05-23 06:37:12 

bogumila

Użytkownik

Wejdź na stronę internetową: http://produktyreklamowe.com.pl/pl/8-litery-logo-podswietlane i zapoznaj się z cennikiem. Cena zależy od wielkości litery. Koszt jest zapewnie inny w przypadku wyboru własnej czcionki, ale sądzę że ta proponowana przez firmę jest ok. Jeśli chodzi o litery podświetlane cena na stronie jest podana za jedną sztukę. Więc tak jak ktoś wyżej napisał, ostateczny koszt zależy od długości nazwy Twojego lokalu, po prostu od ilości zakupionych liter.
#2017-05-23 09:04:33 

DJBolek

Użytkownik

Dziękuję, faktycznie niedrogo!
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015