#2017-05-22 03:56:58 

DJBolek

Użytkownik

Szukam firmy, która podejmie się wykonania automatycznego systemu nawadniania w dużym ogrodzie. Prócz trawnika będą w nim rosły egzotyczne gatunki krzewów i kilkanaście drzew ozdobnych. Najlepiej jakby firma instalująca system nawadniający mogła wykonac także pozostałe prace.
#2017-05-22 05:51:05 

bigumila

Użytkownik

Jeśli chodzi o nawadnianie ogrodów w Poznaniu, to niech Pan sprawdzi sobie ten adres http://www.ogrodybarw.pl/systemy-automatycznego-nawadniania/. To adres do serwisu prowadzonego przez firmę zajmującą się projektowaniem i urządzaniem ogrodów. Oni wykonują też wspomniane przez Pana systemy nawadniajace, także na pewno będą mogli pomóc. Co ważne, węze ogrodowe będą ukryte pod trawą, a system nawadniający będzie w pełni zautomatyzowany, także jak ktoś często wyjeżdża z domu to nie musi się martwić że ogród zmarnieje.
#2017-05-22 08:42:28 

mól_książkowy

Użytkownik

a jaki to problem rozprowadzic po ogrodzie kilka wezykow na wode i wykonczyc je zraszaczami? Sam to zrobisz, po co ci firma. Wiesz ile to bedzie kosztowalo?
#2017-05-22 10:54:08 

bigumila

Użytkownik

Samemu raczej nie wykona się tego w sposób profesjonalny, przynajmniej według mnie. Chyba, że masz praktyke.
#2017-05-22 11:24:32 

DJBolek

Użytkownik

Ja nie mam czasu na zabawy w ogrodnika. Mam mnóstwo innych zajęć, dlatego potrzebny mi jest system w pełni zautomatyzowany. Wolę skorzystać z usług kogoś kto się na tym zna, niż odwalać fuszerkę i później męczyć się z obsługą.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015