#2017-05-11 22:09:59 

DJBolek

Użytkownik

Nigdy w całym swoim życiu nie jeździłem “francuzem”, ale teraz przyszedł czas się trochę o nich dowiedzieć, bo ojciec się przymierza do zakupu Peugeot. Oczywiście mnie traktuje jako konsultanta. W sumie mam tylko jeden problem - tylna belka. Jeszcze się nie spotkałem z takim zawieszeniem i nie wiem, czy to jest dobre rozwiązanie. Otwieram dyskusję o wadach i zaletach
#2017-05-11 22:35:36 

mól_książkowy

Użytkownik

Powiem ci tak. Ani dobrze ani źle po prostu taka uroda i trzeba to przyjąć takim jakim jest. Jak dla mnie każda osoba przed kupnem powinna sie dowiedzieć trochę o tym jak działa tylna belka w Peugeocie bo to chyba jego najbardziej charakterystyczna cecha i głupio trochę nie znać swojego własnego samochodu. Ja w internecie znalazłem tylko jedno solidne opracowanie z opisem technicznym plus zestawieniem mocnych i słabych stron. Możesz swojemu ojcu podesłać link, albo sam przeczytać i mus streścić: https://tylnabelkapolska.pl/oferta/naprawa-tylnego-zawieszenia/. To jest kompendium wiedzy na temat tego specyficznego tylnego zawieszenia
#2017-05-12 00:49:29 

BogdanOkulicki

Użytkownik

Przeczytałem i tam jest właściwie wszystko, więc już nie będę się powtarzał. A z ciekawości, korzystałeś z usług tego serwisu samochodowego?
#2017-05-12 03:17:24 

mól_książkowy

Użytkownik

Jeszcze nie, bo mam Peugeot prosto z salonu i jest idealny stan narazie. Ale wiem, że tylna belka pierwsza zacznie szwankować i pójdę wtedy do nich, bo są najbardziej wyspecjalizowani
#2017-05-12 03:36:55 

DJBolek

Użytkownik

Tak pytam, bo szukam teraz kogoś dobrego, kto by mi belke wymienił.
#2017-05-12 04:48:19 

se-ma-for

Użytkownik

Ja uważam, że co prawda można narzekać, że tylne belki we francuskich samochodach się wyjątkowo często psują, ale jak dla mnie to jest najbardziej sensowny typ tylnego zawieszenia. Może i przyjdzie czas regeneracji lub wymiany, ale komfort jazdy jest tego warty
#2017-05-12 06:30:22 

bigumila

Użytkownik

Weszłam z ciekawości, nie wiedziałam, że mój samochód ma coś takiego jak tylna belka :P Typowa kobieta za kierownica ze mnie.
#2017-05-12 08:17:35 

Kiepski69

Użytkownik

Mnie to nie śmieszy, nie każdy facet też wie, że istnieje taki rodzaj zawieszenia. W każdym razie dobrze być świadomym, bo wtedy łatwiej reagować jak sie zdarzy awaria
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015