#2016-09-19 03:09:29 

JoHanna1993

Użytkownik

Siema, jakie znacie dobre wypożyczalnie samochodów, ale chodzi mi o taki z prawdziwego zdarzenia, które mają wszystko dopracowane i klient nie musi isę o nic martwić. Chodzi mi o te wszystkie kwestie z ubezpieczeniem i tak dalej, żeby potem nie było żadnych dodatkowych kosztów, stałą stawka i tyle. No i żeby auta były cały czas sprawne i się nie psuły, no i dobrze by było, żeby mieli jakiś wybór, jeżeli chodzi o marki. Możecie mi kogoś polecić.
#2016-09-19 03:55:54 

uziel

Użytkownik

Ja mogę ci polecić Osek Rent a Car. To jest świetna firma, wielokrotnie sprawdzona, od kilku lat z nimi współpracuję , bardzo dużo wypożyczamy i długoterminowo i na krótki termin jak akurat trzeba zaszpanować lepszym autem :-P Nigdy nie dodali mi dodatkowych kosztów, tyle ile jest w cenniku i basta. Bardzo w porządku.
#2016-09-19 06:31:13 

placzliwa

Użytkownik

Mogę potwierdzić to jest świetna wypożyczalnia samochodów długoterminowa współpraca z nimi mi się bardzo opłaciła. Dzięki temu, że wrzucam wszystko w koszty, praktycznie nic za nie płacę, to znaczy to dopiero wychodzi w rozliczeniu rocznym, ale tak czy siak mało mi wychodzi.
#2016-09-19 07:02:59 

Kiepski69

Użytkownik

Brałem kiedyś z tej firmy we Wrocławiu samochód zastępczy. Nie weim jak w innych przypadkach, ale mi bardzo pasowali, miła obsługa zawsze pomocna, wszystko wyjaśniają jak się ma wątpliwości.
#2016-09-19 08:27:48 

bigumila

Użytkownik

Takie wynajmowanie aut służbowych bardzo się opłaca. Widzę to w swojej firmie, bo pracuję w księgowości. W sumie podliczając wszystko można powiedzieć, ze szef nic za to nie płaci, bo podatek i tak opłacają pracownicy. Spoko opcja jak się ma własną działalność.
#2016-09-19 09:34:27 

uziel

Użytkownik

Aha, dzięki za kontakt do wypożyczalni.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015