#2016-08-22 20:23:38 

DJBolek

Użytkownik

Witam wszystkich, nie będę ukrywał ale ostatnio mam duży problem z depresją i szukam sprawdzone pomocy do tego. Jest mi ktoś w stanie kogoś polecić bo powiem wam że niesamowicie utrudnia to życie.
#2016-08-22 22:11:47 

syryjczyk

Użytkownik

Mnie interesował dobry psycholog dla par Warszawa to duże miasto i długo szukałem kogoś sprawdzonego aż w końcu trafiłem na stronę magnoliapsycholog.pl. Wejdź sobie na stronę firmy i zobacz ofertę. Zajmują się również leczeniem takiej przypadłości jak ty masz więc polecam się z nimi skontaktować ;)
#2016-08-22 22:20:13 

placzliwa

Użytkownik

Chodziłam do kilku gabinetów w tym wielkim mieście jakim jest Warszawa psycholog jaki mi pomógł to właśnie pani z tej strony o której mówicie. Bardzo fachowa babeczka i widać od razu że zna się bardzo dobrze na tym co robi. Polecam z czystym sumieniem ;)
#2016-08-23 01:18:42 

ladydeath

Użytkownik

Byłam tam u nich kilkukrotnie. Szukałam dużo opinii w internecie i trafiłam na ich stronę jak wpisałam w google depresja Warszawa leczenie. Powiem szczerze że nigdy nie chciałam tam iść, zawsze jakoś świadomość wizyty u psychologa mnie przerażała. Nic bardziej mylnego, nie ma się kompletnie czym stresować.
#2016-08-23 03:13:22 

DJBolek

Użytkownik

No i właśnie o kogoś takiego mi chodziło. Ciekaw jestem tylko na czym polega taka terapia? Słyszałem kiedyś że chodzi tutaj głównie o rozmowę i zrozumienie problemu skąd to się bierze. Jak jest w rzeczywistości to nie mam pojęcia.
#2016-08-23 04:54:17 

Kiepski69

Użytkownik

Byłem raz na takiej terapii ale nie pamiętam już co tam się takiego działo. Było to już jakiś czas temu ale powiem ci że nawet taka zwykła rozmowa gdzie wyrzucisz z siebie negatywne emocje bardzo pomaga rozwiązać takie problemy.
#2016-08-23 06:09:59 

DJBolek

Użytkownik

Wiem o tym ale mimo wszystko gdzieś tam w środku jest taka wewnętrzna blokada. Niepotrzebnie taki lekarz kojarzy nam się z chorobą psychiczną. Przynajmniej ja tak mam :P
#2016-08-23 08:33:17 

syryjczyk

Użytkownik

Też tak miałem do momentu aż pierwszy raz usiadłem na kozetce. Zapisz się na wizytę, powiedz pani jaki masz problem a już ona na pewno poradzi ci coś w tej sprawie. Depresja to przykra przypadłość bo nie ma się ochoty na nic.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015