#2016-07-27 03:55:19 

bigumila

Użytkownik

Witam wszystkich, jak to jest z tym alkoholem dla kamerzysty i zespołu. Mogą się symbolicznie napić, czy nie? Nie znam się za bardzo. Oczywiście lepiej, żeby nie byli pijani, ale pewnie każdy zna swój umiar. Może tak symbolicznie powinno im się polać. Co sądzicie. Nie chcę wyjść na buraka, a nie wiem jaki jest zwyczaj.
#2016-07-27 06:20:48 

bogumila

Użytkownik

Moim zdaniem nie powinni pić, to ich praca nie zabawa. Mi ślub i wesele kręciło ProLine Studio. I oni sami prosili, żeby nie przychodzić do nich z alkoholem, bo oni się koncentrują na robocie, a nie zabawie. Na koniec oczywiście dałam im symboliczną flaszkę, żeby właśnie jak to mówisz nie wyjść na buraka.
#2016-07-27 06:46:19 

placzliwa

Użytkownik

Nie wiem jak jest poza stolicą, ale w Warszawie kamerzyści na weselu nie piją. Może na jakiś wioskach to tak. Kapeli, filmowcom i fotografom musisz zapewnić posiłki napoje, to wszystko co dostają goście oni też, ale oprócz alkoholu. Tzw. wersję dziecięcą ;) Czasami w umowie jest zawarte, ze nie piją alkoholu. Najlepiej ustal to na początku, żeby potem nie było wątpliwości.
#2016-07-27 09:01:27 

berta

Użytkownik

Tylko, że czasem jest tak, ze ty im nie dasz, ale gości idą do nich z flaszką bo tak super śpiewają, cykają foty, albo kręcą. ja bym nie była taka restrykcyjna. przecież to też ludzie.
#2016-07-27 09:48:39 

DJBolek

Użytkownik

Wybierz takiego kamerzystę który nie ma problemu, żeby odmówić. Proline studio zawsze są trzeźwi. Tu chodzi o pełen profesjonalizm. takie picie z cała obsługą to już przeszłość. Kamerzysta musi być asertywny pod tym względem. nie może dać gościom wejść na głowę. I pod każdym względem i nie tylko jeśli chodzi o alkohol.
#2016-07-27 11:26:04 

bigumila

Użytkownik

Aha, no to mniej więcej wiem jak to ma być. Dać flaszkę tylko na koniec.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015