#2016-06-29 02:44:21 

uziel

Użytkownik

Witam jesteśmy bardzo zainteresowani wdrożeniem jakiegoś konkretnego, spójnego rozwiązania do obsługi biura. Chodzi oczywiście o jakiś program, oczywiście najlepszy, do dokumentacji, wymiany dokumentów między pracownikami itp. Oferujemy dobrą i uczciwą zapłatę. proszę polećcie sprawdzone firmy pozdrawiam
#2016-06-29 03:48:03 

Kiepski69

Użytkownik

ja mogę ci od razu polecić firmę która tu ma stronę indata-solutions.pl/ zajmuje się ona obsługą informatyczną firm, a także wprowadzają i instalują kompleksowe rozwiązania do komputerowej pracy biurowej. nie znam szczegółów ale na pewno warto się skontaktowac i wszystkiego dowiedzieć, jak wyglądają ceny itd. pozdrawiam również
#2016-06-29 05:56:59 

BogdanOkulicki

Użytkownik

tak, ta firma oferuje wdrożenie Office 365 czyli aktualnie najlepszego narzędzia biurowego dla firm. jest to software który spełni wszystkie potrzeby firmy, nawet bardzo dużej. dzięki niemu obłuży się dokumentację, sprawnie prześle do innych rpacowników firmy w innych działach czy inaczej postawionych w hierarchii także żaden problem. jeśli ma być instalowane na wielu komputerach to cena z pewnością będzie przystępna.
#2016-06-29 07:56:46 

bogumila

Użytkownik

my już mamy u siebię tę wersję microsoft office i mogę szczerze powiedzieć że jest super. koleżanki mówią że cała obsługa jest intuicyjna, ja się jak najbardziej z nimi zgadzam. teraz nie mamy już prblemu z plikami tekstowymi, że na przykład są niekompatybilne czy coś takiego. zatem same plusy widzę. :)
#2016-06-29 09:25:20 

syryjczyk

Użytkownik

ja polecam wszystkim, jeśli chodzi o archiwizację, takie rozwiązanie ktorym jest centrum archiwizacji danych, polega ono na przerzuceniu danych na niezawodny serwer zewnętrznego usługodawcy. jest to dobre rozwiązanie, bo wtedy ma się pewność, ze te dane nie zostaną utracone. tam mają specjalnie stworzoną infrastrukturę, środowisko, dodatkowe systemy klimatyzacyjne itd. także pewność 100%
#2016-06-29 10:04:48 

csowiec

Użytkownik

o fajnie, bo ja sie zawsze boję że nam ważne dane firmowe, czyli umowy, jakieś kontakty itd. przepadną. to może jest opcja dla nas. fajnie jest mieć pewność, bo wiadomo niektóre sprzęty komputerowe są zawodne i działają tylko do czasu, a tutaj jest tak jak mówisz, pewność w stu procentach
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015