#2016-06-28 05:38:17 

DJBolek

Użytkownik

Ostatnio zauważyłem u siebie, że coraz więcej czasu zajmuje mi wejście po schodach. Mieszkamy z żoną na czwartym piętrze i nigdy nie miałem takiego problemu. Rano tez czuję się zmęczony i zastanawiam się nad przyczyną. Czy może mieliście kiedyś podobny problem?
#2016-06-28 07:57:02 

bigumila

Użytkownik

Jedz więcej warzyw i owoców. Pij dużo wody i nastaw się pozytywnie i samo przejdzie :)
#2016-06-28 09:24:48 

mól_książkowy

Użytkownik

Koleżanka wyżej to chyba pobierala nauki u samego Harrego Pottera – nastaw się pozytywnie i samo przejdzie ; ) Czasy guseł mamy już dawno za nami, przypominam.
#2016-06-28 12:17:29 

OstraKotka

Użytkownik

Jest wiele ośrodków, gdzie zrobisz USG w Krakowie ale wybierz takie miejsce, które cieszy się dobra opinia. Nie kieruj się tym, ze masz po drodze lub blisko, bo możesz być zawiedziony. Wiem, że nieraz jest tak, robią USG i badania wysiłkowe w jednym miejscu. To krótkie badanie, ale ty chyba tego potrzebujesz. Zbadają twój organizm pod kątem reakcji na zmeczenie. Może się okazać że to serce, ale może się okazać że to nie serce. Czas pokaze. Najwazniejszym jest, by siebie obserwac w każdej sytuacji. Bo te drobne rzeczy maja często wielkie znaczenie. i łatwiej wtedy o poprawna diagnoze. Wiec na to zwroc uwage, zanim pojdziesz do lekarza. Bo lekarz zawsze bierze informacje od pacjenta a nie odwrotnie.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015