#2016-06-06 03:40:30 

ladydeath

Użytkownik

Chciałabym oddać do przetłumaczenia dokumenty przetargowe i inwestycyjne w języku angielskim. Proszę polecić kogoś kto zrobi to niedrogo i w miarę możliwości szybko. Od razu zaznaczam ze tłumaczenia ogólne mnie nie interesują gdyż w dokumentach jest bardzo dużo fachowych stwierdzeń które wymagają znajomości angielskiego technicznego.
#2016-06-06 06:30:37 

DJBolek

Użytkownik

Bardzo dobry tłumacz języka angielskiego technicznego kiedyś uratował mi pare miesiecy zwłoki z maszynami czekajacymi na granicy. Sprawa była bardzo skomplikowana i tylko dzieki dobrze przetlumaczonym dokumentom celnicy mnie puścili. Tu masz namiary - tlumaczenia-langea.pl. Mam nadzieje ze pomoglem, pozdrawiam serdecznie.
#2016-06-06 07:55:10 

BogdanOkulicki

Użytkownik

Również mogę polecić biuro tłumaczeń Langea bo to prawdziwi profesjonaliści z którymi pracuję już ładnych pare lat. Nie wiem czy w kraju znajdzie się ktoś równie wykwalifikowany do tłumaczeń technicznych. Co równie ważne to ceny, które pomimo jakości są o wiele niższe niż u konkurencji. Pozdrawiam.
#2016-06-06 09:55:02 

ladydeath

Użytkownik

Dzięki za pomoc, już się z nimi kontaktowałam i dostałam wycenę, jeśli ktoś będzie potrzebował w przyszłości informacji to niech pyta, bede starala sie miec ten temat na uwadze bo tłumaczenia to bardzo wazna rzecz.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015