#2016-04-18 07:06:16 

placzliwa

Użytkownik

Dzień dobry. Kupiłam niedawno w komisie Citroena Xsara i sprzedawca uczulił mnie, żebym miała na uwadze tylnią belkę w tym samochodzie, gdyż podobno ta część dość szybko może wymagać naprawy lub regeneracji. Macie jakies doświadczenia związane z naprawianiem albo odnawianiem tej częsci samochodu?
#2016-04-18 07:22:50 

BogdanOkulicki

Użytkownik

Ja nie miałem, bo nie jeżdżę francuskimi autami. Zdecydowanie wolę modele niemieckie, które nie posiadają tylnej belki.
#2016-04-18 09:52:48 

mól_książkowy

Użytkownik

A ja lubię francuskie auta, a w szczególności Renault Megane. Jeśli chodzi o tylną belkę, to znalazłem jedną firmę, która jest specjalistą w tym zakresie. Podsyłam link do jej oferty dotyczącej belek w Renault Megane tylnabelka.com/tylna-belka-po-regeneracji-renault-megane-scenic/ . Myślę, że tylnymi belkami w Citroenie Xsara również się zajmują.
#2016-04-18 12:37:10 

placzliwa

Użytkownik

Dziękuje za link. Znalazłam też na stronie tej firmy informacje dotyczące wymiany tylniej belki w moim citroenie. Podobno belka ta powinna być serwisowana przynajmniej raz na 50 tysięcy przejechanych kilometrów. Jak dla mnie to dosyć dużo, bo raczej nie jeżdżę autem w długie trasy.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015