#2016-04-01 01:40:29 

duzyburger

Użytkownik

Witam wszystkich. Pilnie poszukuję poznańskiej kancelarii rachunkowej z certyfikatem Ministra Finansów. Zależy mi aby właśnie dokumenty i certyfikaty potwierdzały polecenia których również chciałbym jak najwięcej od Was przeczytać. Pozdrawiam serdecznie i zapraszam do dyskusji.
#2016-04-01 04:15:18 

bogumila

Użytkownik

Cześć. Od wielu lat współpracuję z firmą Sigma, oto jej strona: ksiegowoscsigma.pl/oferta-dla-firm-prowadzacych-ksiegi-rachunkowe/zakres-uslug. Weryfikacja poprzez Ministerstwo Finansów wiele mówi o jakości księgowości dlatego ja również poszukiwałam firmy która posiadałaby certyfikat. Gdzies na stronie ktora podrzucilam chyba w uprawnieniach mozesz zobaczyc jakie jeszcze nagrody i dyplomy posiada ta Pani. Pozdrawiam.
#2016-04-01 05:03:20 

duzyburger

Użytkownik

Dokładnie o kogoś takiego mi chodziło bardzo dziękuję, a czy mogłabyś powiedzieć jak kształtują się koszta, bo na stronie nie widzę cennika.
#2016-04-01 06:45:28 

bogumila

Użytkownik

Cennik masz tutaj: ksiegowoscsigma.pl/cennik ale tak jak w całej branży nikt nie trzyma się sztywnych stawek bo to niemożliwe. Wszystko podlega indywidualnej wycenie, a Sigmę poleciłam już wielu znajomym i z ich doświadczeń wiem że taniej w Poznaniu nie znajdziesz.
#2016-04-01 09:05:03 

duzyburger

Użytkownik

No tak już rozumiem. Dziękuję za pomoc i polecenie.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015