#2016-03-31 00:26:01 

uziel

Użytkownik

Mam na sprzedaż auto w dobrym stanie, które chciałbym sprzedać do Superautomarket. Firma zajmuje się skupem aut jak mozna sie domyslic i oferuje bardzo dobre ceny z dojazdem do sprzedajacego. Czy ktos korzystał z ich usług i moglby sie wypowiedziec? Proszę o powazne wypowiedzi.
#2016-03-31 01:30:02 

syryjczyk

Użytkownik

Hej. Mieszkam w Poznaniu i korzystałem z tego skupu aut o którym piszesz i nie mogę powiedzieć złego słowa. Oferują lepsze ceny niż stacjonarne komisy, działają szybciej i sprawniej bez zbędnych perypetii. Wystarczy wypełnić formularz online tutaj: superautomarket.pl/ i czekać aż zjawi się ktoś na oględziny. Dla mnie spoko sprawa.
#2016-03-31 04:11:12 

bogumila

Użytkownik

Na ich stronie znalazłam informacje że działają również w Łodzi i że jeszcze tego samego dnia kiedy do nich napiszę mogą wysłać mi propozycję i zjawić się po auto płacąc gotówką. Znalazłam to tutaj: superautomarket.pl/lodz/. Czy to prawda i tak jest rzeczywiście, czy to tylko taki chwyt marketingowy?
#2016-03-31 06:29:02 

placzliwa

Użytkownik

Nie wiem jak u innych ale u mnie było dokładnie tak jak reklamują, czyli szybko i za gotówkę. Jeśli ktoś chce sprzedaż auto za dobre pieniadze i bez zbednego czekania to lepszego wyjscia nie ma. Pozdrawiam.
#2016-03-31 09:11:20 

syryjczyk

Użytkownik

U mnie również.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015