#2016-03-16 03:54:26 

BogdanOkulicki

Użytkownik

Cześć! Wiele zim jeździłem na oponach Dunlop i bardzo sobie je chwaliłem. Świetnie trzymały się drogi i miały bardzo dobre właściwości, ale pomyślałem że czas spróbować czegoś nowego, co moglibyście mi polecić?
#2016-03-16 06:39:10 

JoHanna1993

Użytkownik

Hej, to raczej indywidualne kwestie, bo mi na przykład wyjątkowo podeszły zimowe Bridgestona. Uważam że nie ma lepszych opon, a jeździłam na różnych markach i robię wiele kilometrów. Może zaczęło się to od tego że kiedyś miałam bardzo krytyczną sytuację na drodze i byłam pewna że nie dam rady ominąć auta które nagle się zatrzymało, ale o dziwo dałam radę. Miałam wtedy zimówki bridża i tak już zostało :). Pozdrawiam.
#2016-03-16 08:08:30 

mól_książkowy

Użytkownik

Bardzo dobry temat. Ja z kolei ostatnio zdecydowałem się na Michelin i póki co było wporządku. Pomyślałem że żonie też wstawię takie jak u mnie bo czuję się jakoś bezpieczniej i mam takie pytanko czy wiecie gdzie dostanę je w dobrej cenie?
#2016-03-16 09:19:50 

JoHanna1993

Użytkownik

Wiesz co, na przykład tu: sklep.opony-kunicki.pl/szukaj/opony-Michelin-zimowe . Bardzo dobry sklep z szerokim asortymentem który sprawdziłam osobiście. Właściwie to opony dla wszystkich kupuję tam również ze względu na niskie ceny.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015